Kontaktujte nás: 777 170 818 | zorka_k@volny.cz
0,00 Kč

STŘÍHÁNÍ PSŮ SALON LUCKY

Chovatelská stanice Černo-bílý sen

Má chovatelská stanice byla založena v roce 1996. Název byl odvozen od černo-bílých pudlů harlekýnů, které jsem v té době chovala. Moje první harlekýnka Ematia Harlekýn Lubaco CZ pocházela z prvního vrhu v naší republice. Byl to pro mne splněný sen, když jsem si jí přivezla domů.
Moje láska k dvoubarevným pudlům pokračovala a přibyla k nám Merinka, celým jménem Marilin Údolí Vrchlice, naše malá black  and tanka.
Po 20 letech chovu vícebarevných toy a trpasličích pudlů jsem si koupila svojí první hnědou toyku  HAPPY HOYDEN Broskvička. Má tak výjimečnou povahu, že jsem začala přemýšlet o vlastním chovu hnědých toy pudlů a toužila jsem mít po Aničce vlastní štěňátko.
Nyní se snažím rozšířit chov hnědých toy pudlů nejen vlastními odchovy, ale i o zajímavé a kvalitní imorty například z Japonska, Švédska, Ruska, atd.
Mojím prioritním cílem je odchovat zdravá štěňata, dobře socializovaná, kde u každého štěněte hledám pečlivě milující majitele. Všechna má štěňátka jsou prodávána s rodokmenem a pet pasem pro cestování. Štěňátka jsou odčervená, očkovaná a s mikročipem. Do nového domova odcházejí nejdříve ve věku 12 týdnů, takže jsou dostatečně velká na cestu do svých nových domovů.

Provozní doba - Stříhání psů

Provozní doba

Út - Čt 12.00 - 20.00

V této době stříháme a ošetřujeme Vaše psy v objednaných termínech.

Je možné domluvit si i jakýkoliv jiný termín, který Vám bude vyhovovat.

Videa